داعش ,ارتش ,سپاه ,گروه ,منطقه ,صهیونیستی ,موشکی سپاه ,رژیم صهیونیستی ,سپاه پاسداران ,ارتش رژیم ,سخنگوی ارتش

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی انتقام موشکی سپاه پاسداران از گروه تروریستی داعش در سوریه را ضربه سختی به این گروه دانست.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، «آویخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به انتقام موشکی سپاه پاسداران از گروه تروریستی داعش در سوریه، اذعان کرد این حملات ضربه سختی به این گروه وارد آورده  است.

ادرعی در صفحه توئیتر خود نوشت: «هفته جاری ایران موشک‌های زمین به زمینی به اهدافی از داعش در سوریه شلیک کرد. داعش ضربات دردناکی را از این حملات متحمل شد».


وی با بیان اینکه منافع کشورهای عربی سنّی، فرصت‌هایی را در منطقه در اختیار اسرائیل قرار می‌دهد، مدعی شد: «ایران و محور شیعه، تهدید مرکزی برای ثبات منطقه هستند که عواقب جهانی و خطری اصلی برای اسرائیل دارند.»


سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهایش نوشت: «اگر جهان می‌خواهد خاورمیانه را از جنگ دور کند، باید با نفوذ ایران در منطقه مقابله کند. ایران منبع کمک‌های نظامی و تسلیحاتی به گروه‌های تروریستی در منطقه و دیگر نقاط جهان است.»


اعتراف وی به موثر بودن حمله موشکی سپاه به اهداف داعش در سوریه، در حالی است که پیشتر دیگر مقامات رژیم صهیونیستی از جمله فرمانده ستاد کل ارتش و رئیس اطلاعات ارتش سعی کرده بودند اقدام سپاه پاسداران را کوچک جلوه دهند.

 

منبع اصلی مطلب : مطالب خواندنی
برچسب ها : داعش ,ارتش ,سپاه ,گروه ,منطقه ,صهیونیستی ,موشکی سپاه ,رژیم صهیونیستی ,سپاه پاسداران ,ارتش رژیم ,سخنگوی ارتش
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : اذعان تل آویو به دردناک بودن حملات ایران به داعش